Szanowni Państwo,

W biurze podróży "Trendy Travel" stawiamy na profesjonalizm, długotrwałą współpracę a przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą turystyczną i zapraszamy do wizyty w naszym biurze, kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa zapytania i doradzimy jak miło i niedrogo spedzić wolny czas w malowniczych Karkonoszach. Posiadamy wieloletni staż pracy w turystyce, wiedzę oraz doświadczenie.

Oferujemy również oferty sprawdzonych, renomowanych i rzetelnych touroperatorów na wyjazdy zagraniczne. Nasi partnerzy działają na polskim rynku turystycznym od wielu lat. Dzięki bogatej ofercie touroperatorów wspólnie spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Pomożemy w doborze odpowiedniej oferty tak, aby każda podróż stała się spełnieniem marzeń, odkryciem nowych pasji, niezapomnianą przygodą.

Z przyjemnością zrealizujemy Państwa pomysł na wycieczkę zgodny z zainteresowaniami i oczekiwaniami. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące programu i przebiegu imprezy by spełnić indywidualne wymagania i życzenia naszych Klientów. Ze szczególną starannością, uwagą i profesjonalizmem podchodzimy do organizacji każdej imprezy. Nasze wycieczki obsługują licencjonowani przewodnicy i piloci.

Biuro jest organizatorem i pośrednikiem turystycznym, zgodnie z Ustawą o Usługach Turystycznych z dnia 29.08.1997r. wraz z pózniejszymi zmianami i jest wpisane przez Marszałka Wojewódzwa Dolnośląskiego do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych wojewódzwa dolnośląskiego - nr zaśw. 469/23/2011 r. wraz ze zmianami - wpis do ewidencji z dnia 01.07.2011 r. nr rejestrowy 469.

Posiadamy aktualną gwarancję ubezpieczeniową turystyczną udzieloną przez Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - nr. M 209810 z dnia 13.06.2018.

Serdecznie Zapraszamy
Biuro Podróży Trendy Travel